Książka idealnym prezentem dla mężczyzny?

 

Twój tata niebawem obchodzi imieniny? Nie wiesz co kupić swojemu chłopakowi na urodziny? Zastanawiasz się, co podarować bratu z okazji nadchodzących świąt? Analizujesz w głowie, jakie prezenty sprawiłaś ostatnio męskiej części swoich najbliższych: pasek do spodni, płyta ulubionego zespołu, perfumy, zegarek, kosmetyki, ubrania – to wszystko już było. Co więc sprezentować bliskiemu mężczyźnie? Książka to ponadczasowy upominek zarówno dla starszych, jak i młodszych facetów. Totalny bestseller ostatnich miesięcy pt. “Nadchodzi III wojna światowa” autorstwa Jacka Bartosiaka i Piotra Zychowicza to pozycja, którą warto się zainteresować.

Czy książka o tematyce wojennej to dobry Pomysł na prezent dla mężczyzny -przypinki i naszywki?

Książka pt. “Nadchodzi III wojna światowa” stała się hitem nie bez powodu. Dotyczy bowiem obecnych czasów, czyli rywalizacji między największymi mocarstwami świata: Stanami Zjednoczonymi, Rosją i Chinami. Autorzy wychodzą w przyszłość, zastanawiając się do czego doprowadzi ta rywalizacja i kiedy nastąpi tytułowa III wojna światowa. Ponadto Bartosiak i Zychowicz wymieniają poglądy na temat naszego kraju: czy Polska będzie uczestniczyć w wojnie, czy coś nam grozi ze strony mocarstw, czy jesteśmy gotowi na konflikt zbrojny? Książka stała się szeroko komentowana w Internecie, a jego autorzy zapraszani do wielu wywiadów. Pozycja porusza tematy historyczne i geopolityczne, które są szczególnie interesujące dla mężczyzn, więc jeśli Twój mąż, ojciec, brat czy dziadek jeszcze jej nie czytali, to koniecznie powinni to nadrobić.

Z jakiej okazji podarować mężczyźnie książkę?

Książka jest świetnym pomysłem na prezent nie tylko na urodziny, imieniny czy święta. Książka to prezent uniwersalny i co najważniejsze – niezobowiązujący. Literaturę można podarować swojemu szefowi z okazji 25-lecia firmy czy koledze z pracy z okazji Dnia Chłopca. Książka może być świetnym rozwiązaniem jako nagroda dla dziecka, podziękowanie dla brata czy jako dodatek do większego prezentu dla męża. Książka to wartościowy prezent na każdą okazję.